Platformas partneriem

Papildiniet savu rīku arsenālu ar mūsu platformu – optimizējiet procesus! Tādējādi Jūs vieglāk sasniegsiet savus klientus un samazināsiet to uzrunāšanas izdevumus! Mums ir plaša un augoša klientu bāze, kurā ir vērts investēt. Klientiem piekļuvi platformai sniedzam tīmekļa vietnes vidē, kas pieejama, izmantojot tīmekļa pārlūku vai mobilo aplikāciju.

Sadarbosimies!

Mūsu priekšrocības

BonoDomo – viena sistēma Jūsu ērtībai

Esam tirgus līderi, kas veiksmīgi apkalpo pastāvīgi augošu klientu loku. Uzticiet veiksmīgu sadarbību profesionāļiem. Mēs piešķirsim pieejas tiesības, sniegsim konsultācijas un kopā radīsim vērtību katram Jūsu klientam.

Visi ar māju pārvaldību saistītie pakalpojumi vienuviet. Te atradīsiet visu vajadzīgo informāciju un varēsiet ērti veikt svarīgākos ar mājas pakalpojumiem saistītos darījumus. Turklāt vienuviet varēsiet izmantot dažādu pakalpojumu sniedzēju piedāvātās iespējas.

Pakalpojumu pārvaldīšana jebkurā laikā un vietā – nokārtojiet ar mājas pakalpojumiem saistītos jautājumus savās viedierīcēs: tālrunī, datorā vai planšetē.

Īpašie piedāvājumi un akcijas. Saņemiet tikai BonoDomo partneriem un klientiem paredzētus īpašos piedāvājumus – izmantojiet platformas atlaides un sniegtās priekšrocības.

Pastāvīgi augoša klientu bāze. Veiksmīgi apkalpojam plašu platformas klientu loku, kas ik mēnesi pieaug. Uzticiet veiksmīgu sadarbību profesionāļiem un kopā mēs radīsim pievienoto vērtību katram klientam.

Mūsu pakalpojumi

BonoDomo sniedzamo pakalpojumu saraksts

Parādīt vairāk (9)
Sazinieties ar mums
Mēs sniegsim visatbilstošāko piedāvājumu