Mūsu misija

Mūsu misija – radīt labumu klientiem un partneriem,
sniedzot digitālos risinājumus mājas pakalpojumu pārvaldīšanā.

Partneri

Latvijas Namsaimnieks

SIA “Latvijas Namsaimnieks” ēku apsaimniekošanas jomā darbojas jau vairāk kā 25 gadus un sniedz savus pakalpojumus lielākajās Latvijas pilsētās. Profesionāli tehniskie darbinieki, ērts klientu apkalpošanas modelis, pilna servisa apsaimniekošanas pakalpojumi, kurus var kombinēt individuāli pēc katras mājas vajadzībām un iespējām.

Uz mājas lapu
Ventspils Nami

SIA “Ventspils Nami” apsaimniekošanas jomā strādā jau kopš 1996. gada un šobrīd apkalpo vairāk kā 80 daudzdzīvokļu ēkas un objektus Ventspils novadā. Klientu ērtībām piedāvājam pilna servisa apsaimniekošanas, pārvaldīšanas un administrēšanas pakalpojumus, mūsdienīgu un atklātu apkalpošanu, kā arī ilgtspējīgus risinājumus un individuālu pieeju.

Uz mājas lapu
Nira Fonds apsaimniekošana

Jau vairāk kā 20 gadus SIA “NIRA FONDS apsaimniekošana” saviem klientiem piedāvā pilna klāsta daudzdzīvokļu māju pārvaldīšanas pakalpojumus – izstrādājot piedāvājumu individuāli katras mājas vajadzībām un iespējām.

Uz mājaslapu:

Aizvien attīstamies

Ik mēnesi mēs apkalpojam aizvien lielāku klientu loku – tas rosina mūs pilnveidoties. Pastāvīgi augošais klientu skaits uzliek mums par pienākumu pastāvīgi pilnveidot e-platformu un pakalpojumu kvalitāti. Cenšoties attaisnot Jūsu uzticību, orientējamies uz pakalpojumu sniegšanu un klientu apkalpošanu augstākajā kvalitātē.

+250 000

unikālo apmeklētāju mēnesī

+50 000

aktīvu mobilās aplikācijas lietotāju

+35 000

ikmēneša platformā apmaksāto rēķinu skaits

Vērtības

Orientācija uz klientu. Risinājumus izstrādājam, vispirms ieklausoties klientu un partneru vajadzībās. Tieši tāpēc varam Jums piedāvāt aktuālos pakalpojumus un inovatīvus, mūsdienu vajadzībām atbilstošus risinājumus.

Uzticamība

Esam uzticams pakalpojumu sniedzējs, kas gādā par ikvienu savu klientu un partneri. Mēs turam dotos solījumus un pildām saistības. Cenšamies pārspēt Jūsu gaidas attiecībā uz mūsu pakalpojumiem.

Pilnveidošanās

Esam par visiem 100 procentiem nodevušies savai darbībai. Aizvien augam paši un pilnveidojam klientu pašapkalpošanās platformu. Tas ļauj mums piedāvāt Jums visefektīvākos risinājumus.